CANDAŞ KAMP

2021 temmuz ayı itibariyle yeni yerimizi KIRKLARELİ DEMİRKÖY’DE doğanın içinde Kamp-Karavan-Çadır ve Oba Çadırlarımızla Candaşlarımızın hizmetine açtık. Mert Güler Kuruculuğuyla 2009 tarihinde açılan Bakırköy, Bostancı Yoga – Pilates ve Büyükada İnziva Merkezimin ardından Trakya’da yeniden ve tüm güzel yeniliklerimizle siz Candaşlarımızla hep beraber doğada olmayı çok istiyoruz.

Kamp çadır karavan alanımız İstanbul’a sadece 200 km yakınlıkta olup Orman içerisine 40.000 m2 alanda yaz kış tertemiz akan dere kenarına kurduk. İğneada sahile arabayla 20 dakikalık mesafedeyiz ve eşsiz Longoz ormanlarının girişindeyiz. 12 ay boyunca da hizmetinize açığız. Tüm mevsim koşullarında konaklamaya uygun doğaya zarar vermeden ve beton kullanmadan ormanın dokusuna uyumlu olarak Candaş Kampımızı sevgiyle hayata geçirdik.

Pandemi koşullarından ve kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak için gelen Candaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir kamp tatili yapabilmesi amacıyla misafir kabul sayısını 48 kişi ile sınırladık. Bu sebeple gelmeden önce +90 530 524 36 60 numaralı Candaş Kamp kurumsal hattımızdan rezervasyon yapmanızı rica ederiz.

Kamp alanımız içerisinde meditasyon, yoga, nefes, detoks, arınma, yürüyüş, bisiklet, farkındalık ve eğitim kampları için özel alanlar hazırladık. Arzunuz dahilinde sadece konaklayabileceğiniz gibi, belli tarihlerde yapılan etkinliklere ve eğitimlere katılabilirsiniz. Etkinliklerimizin ve eğitimlerimizin   tarihleri için candaskamp instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. 

icon-2.png

Adres

Adres: Kırklareli Demirköy Yeni Mah. Üçdereler Küme Evleri No.57 Posta Kodu: 39500
img_1.png

Blog

Kamp alanımız hakkında ve bir çok yararlı bilginin bir arada bulunduğu blog sayfamız
icon_services_1.png

Sık Sorulan Sorular

Hakkımızda ve Kamp Alanımızla ilgili daha önce sorulan soruları bulabilirsiniz

CANDAS KAMP 2021 © {S}. All rights reserved. Tüm Hakları Saklıdır.